Adam Kayalar 

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Adam Kayalar 

    Adrenalin dolu, bol kalori yaktıran, nefes kesici atmosfere sahip bir turistik geziye ne dersiniz?

    Özellikle hareket , tırmanış, macera ve tarih seven biriyseniz bu lokasyon tam size göre ! 

Otelimize yarım saat uzaklıkta bulunan gizemli “Adam kayalar” ören yeri mutlaka görülmesi gereken ilginç antik mekanlardan biridir. Aracınızla patika bir yoldan geçip ören yerinin girişine park ettikten sonra yaya olarak gezebilirsiniz. 
Öncelikle muhteşem manzaranın tadını çıkarmak adına tapınağa girin ardından aracınızı park ettiğiniz yerin sol tarafından kayaların üstüne kırmızı oklarla işaretlenmiş güzergahı takip ederek devasa kayalara oyulmuş rölyeflere ulaşabilirsiniz. Bu kırmızı oklar gezinin mistik havasını oluşturuyor. Bir sonraki kırmızı okun nerede olduğunu bulmaya çalışmak bir define avındaymışsınız gibi hissettiriyor.
Patika yolun dikliği ve uzunluğu  kimi gezginler için tehlike oluşturabilir. Bundan ötürü doğa yürüyüşüne uygun ayakkabı getirmeyi unutmayın. Zorlu güzergahı tamamladıktan sonra karşınıza çeşitli hikayeleri ve olayları betimleyen ilginç kaya rölyefleri karşınıza çıkacaktır. Toplam 10 adet çeşitli rölyefin bulunduğu “Adamkayalar”da ölen kişilerin betimlendiği görülür. Buradaki görsellerin ne anlama geldiği hala tam olarak bilinmemektedir. 
Siz ne düşünüyorsunuz lütfen bizimle paylaşın.

Bizden size öneri: otelimizin zengin açık büfesini biraz fazla kaçırdıysanız aldığınız kaloriyi yakmanız adına birebir  :)

Palmila Butik Otel Adam kayaların gezilip görülmesini mutlaka  Öneriyor.

X